Головна » 2017 » Червень » 2 » Бути собою – перший крок до успіху
14:26
Бути собою – перший крок до успіху

В наш час люди так часто надягають маски, щоб прикинутись тими, ким насправді не являються. Кожен хоче зарекомендувати себе з найкращої сторони, але проходить час і все повертається на свої місця. Загалом люди не міняються, можливо змінити лише свій розпорядок дня, звички, чи вподобання. І таким чином змінити свій «маршрут» життя.

         Тому «надягати маску» немає ніякого змісту. Нові люди з якими ви познайомились – розчаруються, а близькі і рідні ще раз переконаються, що зовнішність і привітна посмішка обманлива.
         Декілька кроків, які допоможуть вам досягнути успіху та залишитись Людиною:

  • Будь собою – не обманюйте самого себе. Не варто змінювати інтонацію, чи підбирати дуже розумні слова (особливо, якщо ви точно не впевнені в їхньому змісті), чи говорити на теми, які ви не знаєте, але вважаєте, що це останні сенсації у світі, і ви ніби в курсі всіх світових подій.  Ваш коханий(а), начальник, чи друг, хоче бачити в вас щирість, відкритість та надійність.
  • Робіть те, що подобається – якби кожна людина працювали там, де вона хоче – ефективність праці зросла б на 100%. Вчені довели, коли людина займається улюбленою та цікавою справою, то вона не відволікається час, гаджет, чи телефон і всі речі, які відволікають нашу увагу. Вона сконцентрована на ефективності праці.
  • Не думай «що скажуть люди». Часто саме ця думка є гальмівною силою, яка не дозволяє нам досягнути успіху. Люди, які отримали освіту( наприклад економіста) і тривалий час працюють за фахом, просто бояться навіть подумати, що можна здійснити дитячу мрію стати лікарем, чи журналістом.

     В наш час всім людям ще з дитинства «вішають ярлики», як нам правильно жити і думати. Ким стати і де працювати. Колись це діяло, але зараз є безліч можливостей для самореалізації, потрібно лише бажання, або мотив.

Переглядів: 74 | Додав: vikanakon | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar