Головна » 2016 » Листопад » 2 » Чого не можна робити під час скандалу
16:56
Чого не можна робити під час скандалу

1. Ніколи не згадуйте батьків.
Справа в тому, що ваша сварка повинна торкатися лише вас і вашого партнера, тому - ніколи не згадуйте батьків. Образа за батьків засяде так глибоко, що ви не зможете від неї позбутися довгі роки. Так само не дозволяйте батькам брати участь в ваших сварках. Якщо все ж таки це сталося, то проблема зачіпає не тільки чоловіка і дружину, а обидві родини. Таку сварку дуже легко перетворити у ворожнечу. І, якщо навіть між чоловіком і дружиною відновитися гармонія, залишаться протиріччя між сім'ями, які будуть тільки ускладнювати життя.

2. Уникайте ЛюБоГо насильства.
Зазвичай сварки не виявляють ні хороших характерів, ні знатних дам, ні галантних кавалерів. Дуже часто пари, вплутавшись в жорстку сварку, не можуть апелювати словами і переходять до кулачних боїв. Неважливо, наскільки ви злі і сердиті, ніколи не дозволяйте собі і своєму партнерові вдаватися до насильства. Біль, отримана від коханої людини, просто знищить любов між вами.

3. Ніколи не кажіть про розлучення.
Неважливо, які слова ви говорите один одному, але ніколи не згадуйте про розлучення. Це самі образливі слова, які можуть бути вимовлені чоловіком або дружиною. Розлучення обов'язково піде, якщо один з партнерів під час сварки його постійно згадує. Ми впевнені, якщо ви все ще любите один одного, то будете шкодувати все життя, що в пориві гніву зробили імпульсивний розлучення.

4. Ніколи не йдете з дому під час сварки.
У кіно часто показують, як дружина / чоловік вибігають з дому, щоб наздогнати свою половинку і вибачитися. Однак в реальному світі це навряд чи станеться. Піти з дому після сварки - саме некомпетентне поведінку. Кращий спосіб - промовчати на репліки партнера, а коли він заспокоїться, спробувати розв'язати конфлікт.

5. Не лягайте спати окремо.
Ви повинні лягти в ліжко зі своїм партнером, як робили це щоночі до сварки. Це кращий спосіб покінчити з напруженою атмосферою. Спочатку ви можете повернутися спиною один до одного, але після того, як ви заснете, щоденні звички візьмуть верх над вашими образами. Коли ви прокинетеся вранці, то цілком можете виявити, що ваш партнер дивиться вам в обличчя і посміхається. Кінець сварці.

Переглядів: 81 | Додав: vikanakon | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar